Kontakt 2017-06-09T10:58:29+00:00

Foran fra venstre: Gry Uhlin-Engstu HSN, Janne Heggvoll HiVOLDA, Karen Brænne HiVOLDA, Ingeborg Stana HIOA, Anne Mette Rosø NORD Bak fra venstre: Frode Arntsen BIBSYS, Kjetil Sømoe HVL, Ellen K. Baskår HSN, Mette Gårdvik NORD, Peter Haakonsen HiOA. Katrine Borgenvik HVL og Alf Howlid DOGA var ikke tilstede da bildet ble tatt.

Høgskolen i Sørøst-Norge

Ellen K. Baskår (prosjektleder)

ellen.k.baskar@usn.no

Gry Uhlin-Engstu

Gry.Uhlin-Engstu@usn.no

Høgskulen i Volda

Karen Brænne

karenb@hivolda.no

Janne Heggvoll

heggvoja@hivolda.no

Nord Universitet

Mette Gårdvik

mette.gardvik@nord.no

Anne Mette Rosø

anne.m.roso@nord.no

Høgskolen i Oslo og Akershus

Peter Haakonsen

Peter.Haakonsen@hioa.no

Ingeborg Stana

Ingeborg.Stana@hioa.no

 

Høgskulen på Vestlandet

Kjetil Sømoe

Kjetil.Somoe@hvl.no

Katrine Borgenvik

mailto:katrine.borgenvik@hvl.no

 

Norsk design og arkitektursenter

Alf Howlid

ah@doga.no